SanJob.Ca دانشگاه: کسی هست که در دانشگاه اتاوا برق بخونه ؟؟ یا قصد اپ
Home > دانشگاه
Viewed 43 times 5 Answers
0

کسی هست که در دانشگاه اتاوا برق بخونه ؟؟ یا قصد اپلای کردن تو رشته ی برق داشته باشه چند تا سوال داشتم ، امیدوار بودم‌ کسی باشه بتونه کمکم کنه ?

2021-08-30 09:01:00 Ottawa دانشگاه #چند تا سوال
5 Reply

سلام دوست عزیز، سوالاتو بپرس دوستان زیادی دانشجو هستن پاسخ میدن

2021-08-30 10:00:00

چشم ، آخه سوالم تقریبا زیاد بود اما سعی میکنم اصلی هاشو بپرسم من لیسانسم برق قدرت بوده . الان میخوام برای مهر سال بعد ارشد اقدام کنم . و ازون جایی که علاقم تو بازتر کار برق ساختمانه نمیدونم چه گرایشی از برق و تو کانادا پیگیری کنم که به کارم بیاد . سوال بعدیم dead line اون رشتست . و مدارک مورد نیازش . من خیلی دنبال جواب این سوال ها تو سایت دانشگاه گشتم اما خیلی گنگه و چیز درستی پیدا نکردم ، مثلا پروگرام های رشته ی برق همراه با کامپیوتره . فرق بین MASc و MEng چیه ؟

2021-08-30 10:29:00

من اون قسمتهایی رو که اطلاع دارم بهتون می گم.درباره فرق MscوMeng حالت اول بیشتر حالت تحقیقاتی داره و شما یک تز رو زیر نظر استاد دنبال می کنید.معمولا برای این مدل مستر نیاز دارید که استاد پیدا کنید و اگر استاد بودجه داشته باشه می تونه بهتون فاند بده که کمک هزینه تحصیل باشه براتون.مدل دوم بیشتر شبیه مستر توی ایران هست که شما یک سری درس پاس می کنید و یک پروژه هم دارید در نهایت.هزینه اش بیشتر هست و کمک هزینه خاصی بهتون نمی دن. بعد از اینکه رشته مورد نظرتون‌رو انتخاب کردید توی سایت دانشگاه روش کلیک می کنید و توی قسمت رکوایرمنت شرایط لازم براش رو چک می کنید.معمولا ددلاین هم هست توی همون قسمت اما اگر پیدا نکردید و سوالی داشتید می تونید به دپارتمان مورد نظر ایمیل بزنید و هر سوالی داشتید بپرسید معمولا یک روزه جوابتون رو می دن.

2021-08-30 10:54:00

مرسی از راهنماییتون آهان متوجه شدم ، فقط این اختصار هاشونو نمیدونستم مرسی

2021-08-30 11:03:00

برق ساختمان ربطی به رشته های دانشگاهی ندارد. بهتره ارشد هم قدرت بخونید مگر اینکه به گرایش خاصی علاقه داشته باشید.

2021-09-13 08:09:00

QAmon

Similar Question:

#چند تا سوال